Oferta de munca in Franta

MACELARI cu experienta carne de porc – FRANTA

Companii mari din FRANTA selecteaza MACELARI carne de porc cu experienta de minim 2 ani pentru angajare.

Responsabilitatile posturilor:

1. Macelar carne de porc:

– Procesarea carnii de porc;
– Pastrarea curateniei in zona de lucru;
– Respectarea regulilor de siguranta si igiena.

2. Operator la sacrificarea/ eviscerarea porcului:

– Procesarea porcului pentru si dupa sacrificiu si alte responsabilitati specifice postului;

CERINTE:

– Experienta de minim 2 ani pe un post similar;
– Persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si serioasa;
– Se accepta pe acest program atat persoane casatorite, cat si necasatorite/divortate;
– Varsta minima este de 18 ani, iar varsta maxima este de 45 ani.

BENEFICII OFERITE:

– Contractele sunt de angajare cu durata minima de 6 luni si posibilitate de prelungire de pana la 24 de luni;
– Salarizarea este de 1.400 EUR/ luna net + plus 10% bonus lunar de vacanta;
– Ore suplimentare platite;
– La finalizarea contractului angajatul primeste o prima de 10% din valoarea salariului sau lunar (ex. un angajat care a lucrat 18 luni va primi la finalizarea contractului sau 1.800 x 18 luni x 10% = 3.240 EUR);
– Cazarea se deduce din castig, deci candidatii nu trebuie sa aiba la ei decat bani de buzunar;
– Nu este nevoie de limba engleza sau franceza;
– Plecari ultra-rapide;
– Preluare de la aeroport;
– Asigurari sociale si medicale platite de catre angajator;
– Angajatii au masina la dispozitie pentru deplasarea spre/ dinspre locul de munca (cheltuielile asociate cu masina sunt acoperite de catre angajati);
– Training platit de 2-5 zile.

COSTURI CANDIDAT:

1) Tariful de evaluare a eligibilitatii este in valoare de 550 RON (inclusiv TVA) si se percepe la data semnarii contractului de mediere.

2) Tariful de mediere stabilit pentru acest program:

Tariful de mediere: GRATUIT, insa daca candidatul nu presteaza munca cel putin 3 luni la compania din strainatate, in baza contractului de munca incheiat cu aceasta, va fi obligat la plata unei penalizari in valoare de 400 EUR.

3) Alte costuri:

Candidatul mai trebuie sa suporte urmatoarele cheltuieli:
– Costurile aferente transportului pana in tara unde se va efectua munca.
– Sa aiba la el minim 200 EURO bani de buzunar pana la primul castig.

* Pentru mai multe detalii si informatii, nu ezitati sa contactati:

SC Europrorecruit SRL
Str.Doamna Ghica, Nr. 133
Etj.1, Sector 2, Bucuresti
Tel:+40 314.247.426; +40 314.247.428
Fax:+40 314.247.427
Mob:+40 736.368.087
E-mail: secretariat@europrorecruit.ro
Web: www.europrorecruit.ro
Tu ce parere ai
  1. (*)
  2. (*)
  3. (*)
  4. Captcha

cforms contact form by delicious:days